Hasta Lideri Nedir ?
Kendi sağlık yolculuğundan ilham alarak, bir hastalıkla ilgili, farkındalık yaratan, bilgi paylaşan ve başkalarına yardım etmek için kendisine ait tüm imkanları kulllanan bireyler birer “Hasta Lideri”dir.

Seslerini duyurmak, akranlarıyla bağlantı kurmak ve topluluk oluşturmak için yoğun olarak sosyal medyayı kullanan bu kişiler, daha hasta merkezli ve tüketici odaklı bir sağlık hizmeti ekosistemi oluşturmak adına sağlık profesyonelleri ve sağlık şirketlerini dönüşüme yönlendirmektedir.

Hasta Liderleri Kimlerdir ?
Uzmanlar

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.

Influencerler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.

Savunucular

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.

Hasta Lideri Ağı Nedir?
Hasta Lideri Ağımız, sağlık hizmetlerini dönüştürmeye hazır, bir çok alandan yüzlerce kişilik sağlık savunucusu, influencer ve uzmanlardan oluşmaktadır.

SOSYOMED, Hasta Liderlerinin sesini ve görünürlüğünü arttırmayı taahhüt eder ve ağdaki üyelerimize ücretli pazar araştırması fırsatlarına, serbest danışmanlık projeleri ve kaynakların güçlendirilmesine özel davetler sunar. Ücretli fırsatlara ve özel kaynaklara erişim sayesinde, üyelerimizle birlikte endüstrinin en zorlu sorunlarının bazılarının çözülmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Neden katılmalısın?SOSYOMED Sağlık Hasta Lideri Ağı'na üye olarak, endüstrinin en zorlu sorunlarının bazılarının çözülmesine yardımcı olmak için ücretli fırsatlara ve özel kaynaklara erişirsiniz.

01

EĞİTİM KAYNAKLARI

Düzenli olarak programlanmış web seminerlerimiz, podcast’ler, blog gönderileri ve bültenlerimizle ipuçları, püf noktaları ile destek alın.

02

SESİNİ YÜKSELT

Rakamların gücü ile erişiminizi artırabilir ve çevrimiçi tartışmalara, içgörü gruplarına, Twitter sohbetlerine ve daha fazlasına katılabilirsiniz.

03

ÜCRETLİ FIRSATLAR

Çok çeşitli sağlık hizmetleri araştırma geliştirme girişimlerine katılarak,  ek gelir elde edin.

04

DİĞER LİDERLERLE TANIŞIN

Bir çok alandaki en iyi
Hasta Liderleri ile tanışın.

Etki yaratmak için sağlık şirketleriyle bağlantı kurun
Hasta perspektifini ve uzmanlığını ürün yaşam döngüsünün her aşamasına dahil etmek için her türden sağlık şirketi iletişimdeyiz. Hasta Liderlerimizi ilgili sağlık projeleri ve girişimleriyle eşleştirerek daha iyi çözümler ve tedavilerin, piyasaya sürüleceğine inanıyoruz.

Hasta Lideri üyelerimiz aşağıdaki gibi ücretli fırsatlara, projelere ve girişimlere katılırlar:

  • Topluluk İçgörü Grupları
  • Mobil anketler
  • Ücretli çalışmalar ve anketler
  • Bilinçlendirme kampanyaları
  • Influencer Pazarlama
  • İçerik üretimi
  • Eğitim / Konuşma işbirlikleri
  • Ürün ve kullanıcı testi
  • Çevrimiçi topluluk oluşturma